Category: Albania

 • ‎Intervista

  ‎Intervista

 • Kombetare

  Kombetare

  The command whois knows many options, however, can differ from a Linux version to another is. Guidance as to what options you have, why is always the local man page of the tools that you accessed with man whois.

 • Zhurnal

  Zhurnal

  © 2009-2021 AGJENCIA E LAJMEVE ZHURNAL. Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit “Zhurnal”. Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga “Zhurnal” rrezikon të ballafaqohet me ligjin. Redaksia Zhurna.mk

 • Albanian Daily News (ADN)

  Albanian Daily News (ADN)

  English-language newspaper published since 1995.

 • Vetevendosje

  Vetevendosje

 • 24 ore lajme

  24 ore lajme

  24 hrs news source in Albanian-language.

 • Tirana Times

  Tirana Times

  Albanian first weekly English-language newspaper. The newspaper covering Albania and the Balkans Peninsula

 • Saranda Web

  Saranda Web

 • Gazeta Ekonomia

  Gazeta Ekonomia

  Në një kohë kur raportimi i sinqertë dhe i bazuar në fakte është në një moment kritik, Gazeta Ekonomia ka nevojë për mbështetjen tuaj në mbrojtjen e pavarësisë editoriale.

 • Info Arkhiv

  Info Arkhiv

  Infoarkiva është një projekt i mirëfilltë informatik. Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit. Aktualisht i gjithë ky informacion mblidhet nëpërmjet internetit me anë të agjentëve tanë të informacionit.